Gra planszowa

O GRZE

Mistrz sprzedaży to pierwsza gra planszowo-quizowa oparta w całości na technikach sprzedaży i negocjacji. Celem rozgrywki jest rozwijanie umiejętności sprzedażowych oraz świetna zabawa.

 

Najlepszą formą nauki jest zabawa i na tej podstawie zrodził się pomysł stworzenia pierwszej gry edukacyjnej dla dorosłych. Gracz nie musi być absolwentem szkół sprzedażowych, ponieważ wszystkiego uczy się podczas rozgrywki, dzięki czemu stanie się prawdziwym ekspertem.

Już po pierwszej rozgrywce dowiesz się jak w praktyce wykorzystywać techniki takie jak: reguła niedostępności,  technika pozornego wyboru, czy technika zwana dostrojeniem. Dwa rzuty kością wystarczą, aby dowiedzieć się dlaczego pytania otwarte są tak skuteczne oraz po co szef w każdym mailu używa tajemniczego słowa ASAP. Wszystko to w doskonałej oprawie graficznej, uzupełnione sytuacjami i sformowaniami na co dzień używanymi przez handlowców z całego kraju.

DLA KOGO?

gastronomia

Pracownicy

CALL CENTER

przedstawiciele handlowi

Pracownicy sklepów

 

PARTNERZY

Lider na polskim rynku usług szkoleniowych i doradczych dla działów sprzedaży objął patronatem merytorycznym projekt gry. Dzięki temu macie pewność że wszystkie techniki ujęte w grze podparte będą wiedzą i doświadczeniem najlepszych trenerów w kraju.

Partner medialny - nowoczesna i jedyna gazeta o codzienności życia w korpo dla zabieganych korpoludków. gazeta wydawana jest w trybie miesięcznym w nakładzie 30 tyś. egzemplarzy. 

Fanpage zrzeszający pracowników CallCenter w całym kraju. Prawie 5 lat aktywności na Facebook i ponad 16 000 użytkowników. Większość
z nich to sprzedażowi pracownicy polskich OpenSpac’ów. Wśród użytkowników jest też wielu trenerów oraz managerów.

GALERIA

 
 

© 2018 by A$AP Project. Proudly created with Wix.com

KONTAKT

  • Facebook Social Icon
  • YouTube Social  Icon

511 034 494  |  786 846 940

kontakt@asap-project.pl

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now